Ponúkame skvelú príležitosť stať sa kvalifikovaným opatrovateľom/kou v UK!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2400 GBP/mesiac, 450 – 580 GBP/tyzden

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z najväčších opatrovateľských firiem v Anglicku hľadá nových členov do svojho tímu. Je to skvelá príležitosť pre starostlivých a láskavých ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k práci s ľuďmi.
Predošlá prax nie je podmienkou!!! Každý kandidát absolvuje bezplatný týždenný tréning, na konci ktorého získa certifikát opatrovateľa. Stačí ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce:
Keďže ide o pozíciu Live-in, budete bývať priamo u klienta. Je preto potrebné zvládať každodenné činnosti:
- asistencia pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
- vykonávanie základných domácich prác ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a pod.
- doprovod pri voľnočasových aktivitách a návštev u lekára podľa potrieb klienta

Pracuje sa 8 – 10 hod./denne. Možnosť vybrať voľno na 2 – 12 týždňov, ktoré možno tráviť v UK alebo na Slovensku.
Je potrebná komunikatívna znalosť anglického jazyka.
Ubytovanie je ZDARMA, zabezpečené priamo u klienta. Počas školenia je ubytovanie zabezpečené za 40GBP/5 dní.

Zamestnávateľ umiestňuje kandidáta na základe skúseností a požiadaviek klienta, pričom sa snaží vyhovieť aj Vašim požiadavkám.

- práca na anglickú pracovnú zmluvu
- nie je potrebná prax ani certifikácia
- poskytnutý týždňový tréning ZDARMA!!
- možnosť získať certifikát v oblasti opatrovania
- ubytovanie u klienta ZDARMA!!
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odvoz z letiska zabezpečený
- pomoc s vybavením bankového účtu a NIN
- asistencia so zakúpením letenky a dopravou v UK

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v anglickom jazyku s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vzdelanie a predošlú prax. Vyžaduje sa však láskavá a priateľská povaha, trpezlivosť a dobrý zdravotný stav. Výhodou je skúsenosť so starostlivosťou o starých alebo chorých napr. aj rodičia a príbuzní.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2396424  Dátum zverejnenia: 15.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2400 GBP/mesiac, 450 – 580 GBP/tyzden