Práca v skladoch v Nemecku s vlastným autom !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Munchen, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac, v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Voraussetzungen für die Stelle:

- Mobilität (Auto und Führerschein)
- Be-und Entladen
- Schichtbereitschaft (derzeit Wechselschicht Früh/Spät), es
kann auch irgendwann auf Nachtschicht umgestellt werden
- Samstagsarbeit (zweimal im Monat ist keine Seltenheit)
- EDV (mindestens Grundkenntnisse)
- Flexibilität (Mitarbeiter wird in verschiedenen Abteilungen
eingesetzt (Kommissionieren/ Verpacken, Beschriften) Einsatz je
nach Notwendigkeit (kein Wunschkonzert!!)
- Gutes bis sehr gutes Deutsch (Deutsch Lesen sollte kein
Problem sein).
- Physische Belastbarkeit, biologisch fit
- Vernünftiges Sozialverhalten
- Staplerschein (wäre ein Vorteil, ist aber keine Voraussetzung)
- Gehalt ca. 1200 netto bei Steuerklasse 1. Wenn sehr viele
Stunden gearbeitet werden, kann man auch eventuell etwas
mehr auszahlen lassen.
- Unterkunftskosten ca. 250 Euro. Der Mitarbeiter muss die
Unterkunft nicht gleich bezahlen, sondern nach dem ersten Lohn.
- Stelle ist langfristig und stabil.

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- asistencia počas celej doby pobytu
- práca v medzinárodných skladoch
- dobré platové ohodnotenie / nástupný plat od 1200 eur/mesačne v čistom, po zapracovaní od 1400 -1500 eur/ v čistom !!!
- možnosť vyplácania záloh
-možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka.

V prípade záujmu doložte – svoj životopis v nemeckom jazyku a kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461,0911 887 522, po 16.00 hod. 0915 887 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni (je potrebné porozumieť pokynom Nemeckého zamestnávateľa-).
Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch, penziónoch. Ubytovanie je plne zariadené. Ste ubytovaní po 2 osoby na izbe. Zamestnanec si dopláca za ubytovanie cca 250 €/ mesačne z výplaty.
Umiestňujeme individuálne skupinu 1-2 mužov. Je potrebné mať vlastné auto. Pracovná doba: Cca 40 hodín týždenne, nadčasy podľa potreby. 3 zmenná prevádzka. Pracovné smeny: 6:00 – 14.00 hod, 14:00 do 22:00 hod, 22.00 -06.00. Vek nerozhoduje, avšak Nemecký zamestnávateľ preferuje klientov do 55 rokov. Práca je v sklade pre špedičnú spoločnosť.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2084683  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac, v čistom.