Letisko Mníchov- nakladanie, vykladanie, triedenie batožiny

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1500 EUR/mesiac, 1400-1500 €/ mesačne v čistom !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: nakladanie, vykladanie, triedenie batožiny a prevoz do letiskového terminálu. Práca je vhodná len pre fyzicky zdatných mužov. Pracovná doba 40 hod, prípadne nadčasy. Nie je potrebná prax, uchádzači budú zaškolení. Pracuje sa od pondelka do piatku, čiastočne víkendy za príplatok, 3 zmenná prevádzka. Pracovné zmeny:ranná, poobedná, nočná.

Iné výhody:
zabezpečené výhodné ubytovanie v blízkosti letiska (5-12 km od letiska)- sťahuje sa z výplaty, možnosť dopravy do práce MHD( mesačník 50-80 Eur),školenia a ďalšie vzdelávania, príplatok na stravu( dotácia 50% na zakúpený tovar- potraviny, paušálna suma neexistuje), na letisku je k dispozícii 5 druhov jedální), asistencia počas celej doby pobytu, možnosť vyplácania záloh po týždni, resp. dvoch, možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka.

Ubytovanie:
je zabezpečené v ubytovniach, ktoré sú kompletne zariadené- býva sa po 2 na izbe, spoločná kuchyňa- po čase možnosť zohnať si niečo iné, menia posteľné prádlo každé 3 týždne, každý týždeň sú menené uteráky, Mesačné náklady na ubytovanie: do 350 EUR/možnosť vlastného ubytovania/.

Príplatky:
Platia sa aj provízie, ktoré sú závislé od prítomnosti na pracovisku- t.j. za deň na pracovisku je prémia 10 EUR- takže za 20 odprac. dní- prémia 200 EUR/ Brutto, Nadčasy idú do Zeitkonta.

Práca je vhodnejšia pre mužov, nakoľko ide o nosenie cestovnej batožiny na letisku.

- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie ZDARMA !!!
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka !!!
- slovenský kolegovia na pracovisku !!!
- práca pre veľkú nemeckú spoločnosť !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!!
- denné príplatky ku mzde !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, po 16.00 hod. 0915 887 522.Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaný iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Veľká nemecká spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Nemecký jazyk na pokročilej úrovni- je potrebné porozumieť seminárom, ktorých sa vybraní uchádzači zúčastnia
- Fyzická zdatnosť
- Európsky vodičský preukaz sk.B
- Výpis z registra trestov preložený do nemčiny+ overený notárom
CV v nemeckom jazyku

Každý schválení uchádzač pri podpise zmluv v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred odchodom musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou a taktiež absolvuje pohovor z nemeckým zamestnávateľom v prípade potreby. Je preto potrebné mať mierne pokročilú nemčinu - neváhajte a dajte sa našou pracovníčkou preskúšať !!!

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1989470  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1500 EUR/mesiac, 1400-1500 €/ mesačne v čistom !!!