Práca v produkcii v Nemecku aj pre páry zo základmi nemčiny !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7.86 - 10.85 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe / produkcia kečupov, salám, sklad šatstva a pod/.
Na uvedenú pozíciu môžeme umiestňovať aj páry. Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke, možnosť práce nadčas. Pracuje sa 40 až 50 hod týždenne. Pracuje sa od pondelka do piatku v prípade potreby v sobotu. Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch, penziónoch, alebo bytoch za poplatok 200- 350 eur/ mesačne v závyslosti od typu ubytovania.. Náklady na ubytovanie sa strhávajú z výplaty. Ubytovanie nie je viazané na prácu, je ale možnosť zabezpečiť si vlastné ubytovanie.
Vek nerozhoduje, avšak Nemecký zamestnávateľ preferuje klientov do 55 rokov.

Miesto výkonu práce: Rôzne mestá a okolie/ Munchen, Hanover, Leipzig, Passau a iné/.

Taktiež sú preferované dvojice s autom./muži, ženy, páry/ / u niektorých zamestnávateľov/.

Okrem práce v produkcii ponúkame taktiež prácu v skladoch v Nemecku. Viac na www.agenturasuperjob.sk

práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie na dobrej úrovni
- slovenský kolektív
- vhodné aj zo základmi Nemeckého jazyka
- asistencia počas celej doby pobytu
- možnosť brania záloh
- overený zamestnávateľ
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka

V prípade záujmu doložte – svoj životopis v nemeckom jazyku a kópiu OP alebo pasu – uvedené dokumenty zašlite emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461,0911 887 522, po 16.00 hod. 0915 887 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

je potrebné mať aspoň základy nemeckého jazyka - vedieť odpovedať na základné otázky. Budete z nemčiny preskúšaní pracovníkmi našej agentúry.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1930204  Dátum zverejnenia: 16.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.86 - 10.85 EUR/hodina