Jedinečná ponuka - práca v teplom sklade v UK-super zárobok aj pre páry !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
11.-15.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
6.5 - 13 GBP/hodina, mzda podľa zmeny a skladu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov, ženy, páry pre prácu textilnom sklade pre veľkú internetovú spoločnosť aj so základmi AJ!

Práca v texilnom sklade spočíva v nakladaní a vykladaní, skenovaní, zbieraní a označovaní tovaru pre známu internetovú spoločnosť v UK. Objednávky sa dostávajú cez scanner. Tovar sa nakladá do boxov.

Ide o jednoduchú prácu, balenie a triedenie tovaru, manipulácia s ručným skenerom, nakladanie a vykladanie texilného tovaru. Je potrebná základná znalosť anglického jazyka.

Možnosť zúčastníť sa pohovoru so zamestnávateľom u nás v agentúre, 20.11.2014.

Mzda je od 6,50 do 13 libier/ hod. Nadčasy sú platené 9,75 libier, počas sviatkov sa pracujú 12 hodinové zmeny, kde je hodinová mzda 13 libier.

Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch za poplatok 50 - 65 libier týždenne. Vstupné náklady (2 týždenný nájom, depozit a admin. fee) vo výške približne 150 libier. / 2x 50 libier ubytovanie, 50 libier depozit, a 50 libier admin fee ubytovacieho agenta sa platí z prvej výplaty/.
Náklady na dopravu do práce: MHD, cca. 15 - 18 libier.

Pracovný kontrakt je od 15.12.2014 do 21.02.2015

Možnosť bezplatnej autobusovej dopravy do Anglicka / na náklady zamestnávateľa/.

Práca na anglickú pracovnú zmluvu
Bez poplatku za sprostredkovanie
Nízke vstupné náklady
Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
Vybavenie NI čísla a účtu v banke
Odvoz z letiska je zabezpečený
Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
Príplatky za nadčasy, víkendy a nočné zmeny
Možnosť dobrého zárobku
Cestuje sa v skupine
Slovenský kolegovia a kolegyne
Nízke vstupné náklady v UK !!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.12.2014

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522 po 16.00 hod. 0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1914958  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6.5 - 13 GBP/hodina, mzda podľa zmeny a skladu