Pracovník do mäsozávodov v Írsku aj bez znalosti jazyka !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, Írsko
Termín nástupu
Dohodou
1400 - 2200 EUR/mesiac, 8,65- 12,90 €/ hod.+ 0,30€ hod. / mäsiari až do 14 €/hod./.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučených aj nevyučených mäsiarov - vykosťovačov, na vykosťovanie stehna, pliecka prípadne iné časti hovädzieho a jahňacieho mäsa. Uprednostňovaní sú uchádzači, ktorí už pracovali v mäsokombinátoch. Ďalej hľadáme pracovníkov na pomocné práce rôzneho druhu / rezanie, krájanie, oddeľovanie mäsa od kosti, kože atď., čiže práca v mäsokombináte podľa potreby zamestnávateľa/. Záujemcovia musia mať predošlú pracovnú skúsenosť s prácou s mäsom. Pracuje sa na linkách.
Ubytovanie je zabezpečené v rodinných domoch a vilkách za poplatok 55 libier na týždeň. Ubytovanie je v pešej dostupnosti od fabriky.

- práca pre Írskeho zamestnávateľa na Írsku pracovnú zmluvu –
dostanete ju pred vycestovaním v našej agentúre.
- český koordinátor na mieste – asistencia po príchode do práce
- asistencia počas celej doby pobytu
- možnosť zvýšenia mzdy na základe praxe a výkonu
- možnosť práce nadčas
- mzda je vyplácaná týždenne – dobrý zárobok
- možnosť vrátenia daní po návrate z Írska cez našu agentúru.
- možnosť pracovať bez potreby znalosti anglického jazyka
- slovenský a český kolegovia na pracovisku.
- overený zamestnávateľ.

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis v anglickom, alebo slovenskom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522 po 16.00 hod 0915 887 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Írsky zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- je potrebná prax s nožom / prax ako mäsiar, vykosťovač, kuchár, pomocný kuchár, prax z práce na podobnej pozícii v mäsozávode./
dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť, ochota pracovať.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1912665  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 2200 EUR/mesiac, 8,65- 12,90 €/ hod.+ 0,30€ hod. / mäsiari až do 14 €/hod./.