Opatrovateľka do rodiny - Nemecko bez sprostredkovateľských poplatkov !!!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1500 EUR/mesiac, v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ANFRAGE
ANFORDERUNGEN
Qualifikation Hilfskraft
Geschlecht Egal
Sprachkenntnisse Gut (sehr wichtig)
Einsatz ab November
Sonstige Alter egal, Führenschein gewunsch (kein
Bedurfnis)

PATIENT
Geschlecht Frau
Bebursdatum 1936
Große/ Gewicht 1.74 cm/ 76 kg
Wohnt er Patent Allenie? Im Haus der Tochter
Pflegestufe Keine
Pflegediens Nein
Tätigkeiten der Pflegedienst ---------
Diagnosen/Beeinträchtigungen Aktersbedubgte Gehschwäche,
Beginnende Demenz, Hypertonie
Kommunikation Gut
Hilfsmittel Gut
Orientierung Gut
Bewegung Selbständig
Transfer Bett/ Rollstuhl Selbständig
Treppenssteigen Mit unterstützung
Körperpflege Selbständig
Baden/Duschen Selbständig
Urinkontrolle Kontinent
Sthuhlkontrolle Kontinent
An-/Auskleiden Selbständig
Essen /Trinken Selbständig
Diät Keine
Durchschlafen Keine Problemme
Aktuelle Therapien Krankengymnastik
Sonstige:

ANFORDERUND UND RAHMENBEDINUNGEN AN DIE BETREUNGSKRÄFTE
Qualifikation Betreuerin
Alter Egal

Erwartungen und Vorstellungen stellen Sie an unsere Mitarbeiterin

Deutsch ist segr wichtig. Humor, bereischaft glexibel. Die Betreuerin soll die Patientin begleiden auch mit enkel spielen und in einer großen Familie leben. Führenschein währe Vorteilhaft aber keine Bedinung. Betreuerin soll der ganzen Familie helfen, netter sozialer Mensch, der gerne und gut in einer großen Familie leben kann.

Einkaufsmöglichkeiten - 10 minuten zu Fuß
Ausstattung des Zimmers für Betreuerin -bett/Tisch/Schrank/Radio/TV/Internet

Arbeitspensum und Freizeitregelung:

Keine Nachtsätze, Freizeit: 2 Stunden pro Tag oder nach Absprache. Kochen/waschen, Bügeln, Begleitung bei Artzbesuchen.

Máme v ponuke viacero rodín z rôznymi nárokmi na znalosť nemeckého jazyka ako aj praxe. Informácie Vám budú poskytnuté telefonicky na 0915 513 461, 0911 887 522,alebo osobne na Kukučínovej 7, 4 posch. Košice.

Práca na Pracovnú zmluvu
Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody/ zdrvavotné,sociálne a všetky odvody v zmysle Nemeckej legislatívy/.
Nadšandartná mzda !!!
Asistencia počas celej doby pobytu !!!
Nonstop asistenčná linka - ZDARMA
Registrácia a práca bez akýchkoľvek registračných a iných poplatkov !!!
Zdokonalenie sa v nemeckom jazyku !!!
Asistencia pri vybavený rodinných prídavkov !!!
Asistencia pri vrátení dani z Nemecka pri ročnom zúčtovaní !!!
Dobré platové ohodnotenie od 900 do 1500 eur mesačne v čistom !!!
Pracujete pre nadnárodnú spoločnosť.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v nemeckom jazyku s podrobnými informáciami o Vašej praxy, a fotku pasového formátu alebo kopiu OP, prípadne referencie na mail [email protected]. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0911 887 522 alebo na 0911 513 461. Vhodné uchádzačky budú pozvané na pohovor do našej agentúry a po úspešnom absolvovaní pohovoru obdržia pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- pozitívny vzťah k starým ľuďom
- prax v danej oblasti alebo minimálne kurz opatrovania
-- minimálne základna znalosť nemeckého jazyka, preferuje zamestnávateľ preferuje uchádzačky z mierne pokročilej znalosti nemeckého jazyka
- skúsenosti s opatrovaním (referencie veľkou výhodou)

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1910959  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1500 EUR/mesiac, v čistom.