Práca vo fabrike na spracovanie a balenie rýb v Holandsku!

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
8.48 - 9 EUR/mesiac, denná mzda od 50 do 85 €/ v čistom, pracuje sa 5 dní v týždn

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je balenie rýb vo fabrike. Zamestnávateľ preferuje ženy, prípadne páry vo veku od 18-40 rokov, niekedy aj mužov, resp. páry. Pracuje sa na linke, kde je vašou náplňou práce ukladanie filet/rýb/, na baliacu linku, ktorá ide ďalej na spracovanie. Prax nie je potrebná, ukladáte iba rybacie filety na pás. Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom za 50 € na týždeň. Býva sa v domoch po 6-7 ľudí. V jednej izbe býva 1-2 ľudia. Ubytovanie je kompletne zabezpečené. Doprava do práce a z práce je zabezpečená služobným autom. Doprava do práce je zdarma, platíte si iba benzín / cca 10 eur/za týždeň/ Ubytovanie sa strháva sa na konci mesiaca z výplaty. Postačuje ak 1-2 v skupine ovládajú anglický jazyk. Umiestňujeme aj ľudí bez znalosti jazyka. Možnosť stravovania v závodnej jedálni.
Pracovná doba: 5.00 hod -14.00 hod - 50 eur/ v čistom na deň
5.00 hod - 17-00 hod - 75 eur/ v čistom na deň
5.00 hod.- 18-00 hod - 85 eur/ v čistom na deň
Sobota: 5:00 hod - 13.00 hod /vypláca sa na ruku po skončení zmeny/
V sobotu sa pracuje podla potreby/ je vhodná pre tých ktorí chcú nadčasi/.
Doprava do práce bude služobným autom / jeden zo skupiny bude šofér/.

Pracujete na Holandskú pracovnú zmluvu
Možnosť umiestenia párov, skupín žien
Zamestnávateľ za Vás odvádza dane, odvody,poistenie
Asistencia počas celej doby pobytu
Bezplatná doprava z práce a do práce
Dobré platové podmienky
Možnosť práce nadčas
slovenský kolegovia na pracovisku !!!
Nízke vstupné náklady !!!
Pracujete blízko mora !!!

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v anglickom s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522, 0915 658 800 po 17.00 hod. 0915 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Holandský zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preferovaný vek do 30 rokov, ochota pracovať na linke. Aktuálny nástup: od 8.9.2014 potrebuje 6 ľudí/ 5 žien a 1 muža/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1853661  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8.48 - 9 EUR/mesiac, denná mzda od 50 do 85 €/ v čistom, pracuje sa 5 dní v týždn