Práca v automobilke na Slovensku, pre montážneho pracovníka

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.09.2014
686 - 1000 EUR/mesiac, s nadčasmi do 1000€/m., karosári-rizik.príplatok do 100€/m.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do automobilového priemyslu v Bratislava lakovačov, karosárov a montážnych pracovníkov. Umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe, podmienkou je minimálne učňovské vzdelanie. Po nástupe budete zaškolený zamestnávateľom. Práca je vhodnejšia pre mužov. Zamestnávateľ uprednostňuje uchádzačov od 25-40 rokov. Ďalej hľadáme pracovníkov do karosárne - preferovaný vek uchádzačov do 45 rokov.

Umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe, podmienkou je minimálne učňovské vzdelanie.

Ubytovanie je zabezpečené, je kompletne zariadené, na veľmi slušnej úrovni. Bunkový systém ubytovania – sociálne zariadenie je spoločné pre 2 izby, na každej izbe je chladnička. Na jednej izbe bývajú 2-3 osoby. Zamestnanec si dopláca za ubytovanie 2 €/deň. V prípade vlastného ubytovanie zamestnávateľ prispieva 65 €/osoba/mesiac.

V prípade záujmu nám zašlite mailom svoj životopis na [email protected]. V životopise uvedte svoje kontaktne údaje- tel. kontakt na ktorí Vás môžeme kontaktovať. Vybraný uchadzači budú kontaktovaní.
Platové podmineky: práca v automobilke v Bratislave
základný plat 686 €+ mesačné príplatky
+0,30 €/ hod. poobedňajšia zmena
+0,60€/hod. nočná
+0,44 €/ hod. konti čas
do 20% osobné ohodnotenie
+ skupinové ohodnotenie/ do 120 €/.

Príplatky za nadčas v zmysle Zákonníka práce 25 % + 0,45 €/hod. nadčasový bonus.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Podmienkou je minimálne učňovské vzdelanie. Každý nový zamestnanec prejde vstupnou zdravotnou prehliadkou a pohovorom. Robia sa testy na drogy / 3 mesačná inkubačná doba/. Termín pohovoru do automobilky je dňa 3.9.2014 o 8.00 hod. v Bratislave. Nástup montážnych pracovníkov bude ihneď. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať !!!

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1849475  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 686 - 1000 EUR/mesiac, s nadčasmi do 1000€/m., karosári-rizik.príplatok do 100€/m.