Pracovník/-čka do výroby v Nemecku zo základmi nemčiny !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
9.10 - 9.10 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na balenie kuracieho mäsa prípadne rezanie na linke. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Teplota na pracovisku je okolo 10-12 °C. Doprava do práce je zabezpečená firemnými autami za poplatok 100 eur/ mesačne. Možnosť dopravy vlastným autom, kedy neplatíte firme za dopravu. Ubytovanie je zabezpečené za poplatok 200 €. Ubytovanie je zabezpečené v penziónoch, moteloch, alebo rodinných domov.
Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli odkomunikovať základne veci v nemeckom jazyku./lepšie základy nemeckého jazyka/.
Mzda: 9,10 €/ hod, prvý mesiac 8,65 €/ hod. - v skúšobnej dobe, následne mzda 9.10 €/ hod.

- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie ZDARMA.
-možnosť čerpania záloh po odpracovaní 5 dní
- možnosť vrátenia daní po návrate z nemecka !!!
- slovenský kolegovia na pracovisku !!!
- overený zamestnávateľ !!!
-možnosť práce nadčas / krátky a dlhý týždeň 40 a 47 hod/ !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, po 16.00 hod. 0915 887 522.Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaný iba vybraní uchádači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Každý schválení uchádzač pri podpise zmluv v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred odchodom musí kontaktovať nemeckého zamestnávateľa. Je nutné aby ste zvladli rozhovor s Nemeckým zamestnávateľom - aby ste porozumeli zakladnym
veciam. Zamestnávateľ bude s Vami preberat velkost oblecenia, pokryvky hlavy, veľkosť topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor.
Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.

Termin odchodu do Nemecka: cca 12.8.2014 - bude ešte upresnený nemeckým zamestnávateľom / prípadné ďalšie termíny budú upresnené/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1815468  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.10 - 9.10 EUR/hodina