Elektrikári, zvárači, inštalatéri, maliari, montéri - voda plyn - na konrétnu pracovnú zakázku

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 13.50 EUR/hodina, podľa pracovného miesta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme na pracovnú zakázku týchto pracovníkov: Pracovné miesta sú kumulované.
Miesto prace závisí od konrétnej zákazky zamestnávateľa - Nemecko:
Elektroinstallateur
Aufgaben:
Zwingend notwendig:
Hausinstallationen selbstständig nach VDE Vorschrift und Plan
Neu- und Altbausanierungen Verteiler verdrahten und Zählermontage
Wünschenswert: Brandschutzmeldeanlagen installieren einschließlich Steuerungstableau Sicherheitstechnik Sprechstellenbau
Verlegung Glasfaserkabel einschließlich Verspleisssung
Daten Netzwerktechnik/ISDN
Sat- /BK Anlagen
Blitzschutzanlagen
Photovoltaikanlagen (Wechselrichter anschließen, Aufbau/Montage der Unterkonstruktion
BGV A3 Prüfungen durchführen
Schalt- und Steuerschränke aufbauen und verdrahten
SPS 5/7 Steuerung nach Laptop programmieren und ändern
Profil:
abgeschlossene Berufsausbildung als Elektroinstallateur oder vergleichbare Ausbildung
mehrjährige Berufserfahrung
Montagebereitschaft zwingend erforderlich
körperliche Belastbarkeit und selbstständige Arbeitsweise
absolute Zuverlässigkeit
Führerschein Klasse B (von Vorteil, jedoch nicht zwingend erforderlich)
Unser Angebot:
Einen Unbefristeter Arbeitsvertrag
Eine Attraktive Vergütung
Zahlung von steuerfreier Auslöse
Eine Individuelle Betreuung durch persönlichen Disponenten
Konditionen:
Bruttolohn ab 11,50 € pro Stunde zzgl. bis 5,00 € Auslöse netto/Stunde
(Die Höhe der Auslöse richtet sich nach der Ausbildung und der Berufserfahrung

Maler und Lackierer (m/w)
Aufgaben:
- Farbliche Gestaltung von Räumen und Fassaden
- Lackieren von Türen, Fenster- und Türrahmen
- Vorarbeiten wie verspachteln, schleifen, grundieren
- Tapezieren aller gängigen Tapeten
weitere Kenntnisse aus den folgenden Bereichen sind von Vorteil
jedoch nicht zwingend erforderlich:
- Vollwärmeschutz
- Trockenbau
- Bodenverlegung (Teppich, Laminat, Parkett, Linoleum, PVC)
Profil:
- abgeschlossene Berufsausbildung u. eine mehrjährige
Berufserfahrung (von Vorteil 3-5 Jahre)
- Montagebereitschaft (zwingend erforderlich)
- Führerschein Klasse B + Fahrzeug wünschenswert
- absolute Zuverlässigkeit und eine selbstständige Arbeitsweise
Konditionen: Geselle
12,15 € zzgl. bis 5,00 € Auslöse / geleistete Arbeitsstunde
(Die Höhe der Auslöse richtet sich nach der Ausbildung und der Berufserfahrung)

a ďalšie pracovné miesta / zvárač, montér,zámočník atď/, podľa požiadaviek zamestnávateľa. / konkrétna pracovná ponuka na základe vašich znalostí Vám bude poskytnutá/.

Znalosť nemeckého jazyka: aspoň na mierne pokročilej úrovni.
/Je potrebné zvládnuť telefonický pohovor zo zamestnávateľom/. V prípade záujmu Vás vieme po absolvovaní mesačného kurzu pripraviť na pracovný pohovor zo zamestnávateľom/ je potrebná znalosť nemeckého jazyka, minimálne lepšie základy nemeckého jazyka/.
Platové podmienky: od 9 do 13 €/ hod + bonusy v závislosti od pracovnej ponuky a Vašej praxi.

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
-zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
-zamestnanecké výhody, príplatky, bonusy,
-asistencia počas celej doby pobytu
- overený zamestnávateľ - pracovné miesta sú v Nemecku v závislosti od miesta zákazky.
- Asistencia pri vybavení vrátenia daní z Nemecka.

Priebežne stále obsadzujeme pracovné pozície: Elektrikárov, kurenárov, inštalatérov, montérov, stolárov, zváračov, zámočníkov a iné pracovné profesie.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou alebo kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected] alebo [email protected], www.agenturasuperjob.sk , poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0911 887 522, 0915 513 461, po 17.00 hod. 0915 887 522.

Kontaktovať budeme len klientov, ktoré spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1695944  Dátum zverejnenia: 20.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 13.50 EUR/hodina, podľa pracovného miesta.