Zdravotná sestra, opatrovateľka - Nemecko, bez poplatkov !

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

examinierte Altenpfleger/-in mit 3 jähriger Ausbildung
examinierte Krankenpfleger/-in mit 3 jähriger Ausbildung
Altenpflegehelfer/-in mit 1 jähriger Ausbildung
oder ohne Ausbildung, aber mit mehrjähriger Berufserfahrung

Profil:
abgeschlossene Ausbildung zum/zur Gesundheits- und Krankenpfleger/in oder Helfer/in eine hohe soziale Kompetenz und VerantwortungsbewusstseinSie sind Aufgeschlossen und besitzen eine ausgesprochene Teamfähigkeit Organisationstalent

Aufgaben:
Betreuungsbedürftige Menschen in stationären und ambulanten Einrichtungen eigenverantwortlich und umfassend betreuen und pflegen. Entsprechend ärztlicher Verordnung Maßnahmen der Behandlung durchführen Unterstützung bei der Rehabilitation
Erstellung von Pflegediagnosen, Pflegeplanungen und

Dokumentationen
Organisatorische und verwaltende Tätigkeiten durchführen
Pflegeberatung nach § 7a Sozialgesetzbuch durchführen
Sterbende begleiten
Alte Menschen in ihren persönlichen und sozialen

Angelegenheiten betreuen und beraten und Sie bei der Freizeitgestaltung und der Pflege sozialer Kontakte
unterstützen

Vergütung:
3-jährig exam. Fachkräfte ( regional im Süd-/Westdeutschen Bundesgebiet ) erhalten
einen Stundenlohn von 15,50 € - 16,00 € Brutto / Std. zzgl. 6,00 – 20,00 € Netto Auslöse
/ täglich
3-jährig exam. Fachkräfte ( überregional im Süd-/Westdeutschen Bundesgebiet )
erhalten einen Stundenlohn von 14,00 € - 17,00 € Brutto / Std. zzgl. 20,00 € Netto
Auslöse / täglich
Bei Mitarbeitern die reisen, werden die Übernachtungs- und Fahrtkosten übernommen. Helfer müssen immer reisebereit sein
und werden nicht regional eingestellt.
1-jährig exam. Helfer oder Helfer mit Berufserfahrung erhalten einen Stundenlohn ab 9,50 € Brutto / Std. zzgl. 12,00 € Aulöse / Tag.

Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody/ zdrvavotné,sociálne a všetky odvody v zmysle Nemeckej legislatívy/.
Nadšandartná mzda !!!
Asistencia počas celej doby pobytu !!!
Nonstop asistenčná linka - ZDARMA
Registrácia a práca bez akýchkoľvek registračných a iných poplatkov !!!
Zdokonalenie sa v nemeckom jazyku !!!
Asistencia pri vybavený rodinných prídavkov !!!
Asistencia pri vrátení dani z Nemecka pri ročnom zúčtovaní !!!

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v nemeckom jazyku s podrobnými informáciami o Vašej praxy, a fotku pasového formátu alebo kopiu OP, prípadne referencie na mail [email protected]. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0911 887 522 alebo na 0911 513 461. Vhodné uchádzačky budú pozvané na pohovor do našej agentúry a po úspešnom absolvovaní pohovoru obdržia pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- pozitívny vzťah k starým ľuďom
- prax v danej oblasti alebo minimálne kurz opatrovania
-- minimálne mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- skúsenosti s opatrovaním (referencie veľkou výhodou)

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1695937  Dátum zverejnenia: 20.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 3000 EUR/mesiac