Technik /chladiar/klimatizér

Suntel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mojmírova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacmožnosť práce na úkol

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis klimatizácii hlavne Toshiba, Carrier, Daikin a Feeair, realizácia profylaktických revízií na AC

- zázemie v silnej, stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- otvorenú firemnú kultúru podporujúcu rast talentov, vzdelávacie a rozvojové kurzy
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť profesíjneho rastu
- využitie cudzieho jazyka
- ročné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chladiar

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- prax v obore chladiar min. 2 roky nutná!
- odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategória nutná!
- odborná spôsobilosť na spájkovanie nutná!
- §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnsotí
- preukaz na práce vo výškach výhodou
- práca v tíme aj samostatne
- zodpovednosť, loajalitu, samostatnosť,
- angliký a nemecký jazyk výhodou

Firma je súčasťou finančnej skupiny DRFG pôsobiaca v krajinách SR, CZ, CH, DE.
Naše hlavné činnosti sú predrealizačný a porealizačný inžiniering, vypracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie, výstavba a servisu telekomunikačných základňových staníc mobilných operátorov, realizujeme montáž solárnych panelov a nabíjačiek pre elektromobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2539416  Dátum zverejnenia: 28.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac