Technik, montážní specialista telekomunikačních sítí

Suntel Group, s.r.o.

Místo práce
Zlín, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TECHNIK, montážní SPECIALISTA TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ

Pro společnost, která je rámcovým zhotovitelem stavebních prací v oblasti telekomunikací, hledáme kandidáty na pozici Technik, montážní specialista telekomunikačních sítí.

Náplň práce

  • realizace zakázek v oblasti výstavby a údržby optických
a metalických sítí
  • zajišťování provozuschopnosti telekomunikačních zařízení
a kabelových telekomunikačních vedení
  • organizování a kontrola montáže, provozu
a oprav telekomunikačních sítí
  • v případě složitějších poruch, provádění diagnostiku a opravy
  • kontrola souladu projektové dokumentace se skutečným stavem
v terénu
  • přípravné práce pro montáž a opravy optických a metalických kabelů a odborná práce s tímto související
  • zodpovědnost za dodržování předpisů a postupů BOZP, EMS, ISO, práce ve výškách

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického
nebo telekomunikačního směru
  • vyhláška 50/78 Sb.
  • ŘP sk. B a ochota cestovat
  • Osvědčení práce ve výškách výhodou
  • zkušenost se servisní činností na rozsáhlých sítích výhodou
  • zařízení, znalost technologie Nokia, Ericsson, Siemens, Huawei, atd. výhodou
  • znalost technologií pro optické sítě výhodou
  • systematický způsob práce, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • různorodou práci v terénu ve stabilní společnosti
  • nástupní mzda až 70 tis. CZK (dle lokality) s možností růstu
  • mobilní telefon a firemní vozidlo
  • odborné vzdělávání
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Česko, Slovensko, Švýcarsko

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3117137  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.