Barman

Sunset Events s.r.o.

Miesto práce
La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
6€/hod + 5% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o jeden z dvoch barov (hlavný bar) - prevádzka, príprava a predaj nápojov podľa ponuky, práca s kasou, obsluha hostí. Zlepšovanie služieb, nápojového lístka, práca so spätnou väzbou.

Zabezpečiť priateľský, efektívny a profesionálny servis k maximálnej spokojnosti návštevníkov.

Návrhy/tvorba/úprava receptúr a ich dodržiavanie.

Zodpovednosť počas smeny za:
- tovar, hotovosť a inventár
- priestory prevádzky, správne skladovanie surovín/tovarov
- profesionálnu prípravu a podávanie nápojov/občerstvenia
- objednávanie surovín/tovarov
- čistotu, poriadok a hygienu na pracovisku
- organizovanie, riadenie brigádnikov počas smeny

5% z obratu bezhotovostných platieb (kredity)
dlhodobá spolupráca
možnosť ďalších zodpovedností a spolupráce v náročnejších činnostiach

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie informácií a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Kontaktovať ohľadom ďalšieho záujmu budeme iba uchádzačov spĺňajúcich kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prozákaznícky prístup
- loajálnosť, zodpovednosť
- záujem o dlhodobú spoluprácu výhodou

Prevádzka kaviarne a tanečného a latino klubu - tanečné kurzy, párty, koncerty, festivaly. www.lafiesta.sk (Bratislava, Ružinov)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Sunset Events, s.r.o.
Prievozská 18
821 09 Bratislava
ID: 1521103   Dátum zverejnenia: 13.10.2016