Recruitment špecialista s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka

SunSet Blvd. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého kolektívu hľadáme šikovného, cieľavedomého a komunikatívneho kolegu.

Pokiaľ máte radi výzvy a vysoké pracovné nasadenie, u nás ste na správnom mieste.

Od nového kolegu očakávame:

1. pozitívny prístup k práci
2. schopnosť určiť si priority
3. schopnosť zabezpečiť rýchle a zároveň vhodné riešenie zverených úloh
4. aktívnu znalosť nemeckého jazyka
5. radosť z komunikácie s ľuďmi

Vašou náplňou práce bude:

- Aktívne oslovovanie kandidátov pre zahraničné pracovné pozície do Nemecka
- Organizovanie a samostatné vedenie telefonických pohovorov s kandidátmi
- Prezentácia pracovných príležitostí a podmienok
- Poskytovanie konzultácií a poradenstva
- Hodnotenie pracovných skúseností s opatrovaním, skúšanie jazykových znalostí
- Operatívne obsadzovanie nových pracovných pozícií a zabezpečovanie požiadaviek našich stálych klientov
- Správa databázy opatrovateliek a prijatých objednávok od zahraničných obchodných partnerov a jej pravidelná aktualizácia
- Spolupráca so zahraničnými náborovými agentmi a nimi zaslanými kandidátmi
- Pravidelný reporting na týždennej báze nadriadenému pracovníkovi

Ponúkame:
- Dynamickú a samostatnú prácu v mladom kolektíve
- Dvojzložkový príjem, motivačné bonusové ohodnotenie
- Denné využitie cudzích jazykov
- Prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Životopis spolu so sprievodným listom zasielajte prosím na: [email protected]. Do predmetu správy uveďte: "Recruitment specialista s nemeckym jazykom".
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia je obsadzovaná priamo pre objednávateľa inzercie, t.j. pre spoločnosť SunSet Blvd. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť Nemeckého jazyka podmienkou, Maďarského jazyka, Chorvátskeho, Rumunského al. Bulharského veľkou výhodou
- Skúsenosti z oblasti zákazníckeho servisu (call centra) veľkou výhodou
- Znalosť práce s PC (MS Office)
- Vysoké pracovné nasadenie
- Pro-aktívny prístup k práci
- Schopnosť flexibilne reagovať na meniace sa podmienky
- Orientácia na zákazníka
- Príjemné vystupovanie
- Perfektné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na detail a precíznosť
- Tímový hráč
- Schopnosť pracovať pod tlakom

V spoločnosti SUNSET sa zaoberáme poskytovaním personálnych služieb už od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2103038  Dátum zverejnenia: 19.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1300 EUR/mesiac