Samostatná referentka víkendy

SunSet Blvd. s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:Bratislava
Ponúkaný plat (brutto):3,50 eur / hod.
Termín nástupu:01.08.2012
Druh pracovného pomeru:na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiDlhodobá brigáda na víkendy s perspektívou prijatia do pracovného pomeru.

Náplň práce:
- prijímanie a vybavovanie telefonátov
- vybavovanie prichádzajúcich e-mailov
- registrácia nových uchádzačov o prácu (zasielanie profilov, elektronická registrácia)
- informovanie uchádzačov o prácu o aktuálnych pracovných ponukách a pracovných podmienkach
- vedenie databázy uchádzačov a jej priebežná aktualizácia
- skúšanie a hodnotenie jazykových znalostí uchádzačov o prácu
- pravidelná aktualizácia databázy
- ďalšie administratívne, náborové a pomocné práce

- znalosť NEMČINY PODMIENKOU, znalosť MAĎARČINY VÝHODOU
Iné výhody- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť odborného rastu
- možnosť sebarealizácie
- perspektíva prijatia do pracovného pomeru
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovanáPersonálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

SunSet Blvd. ponúka prácu pre opatrovateľky a zdravotné sestry v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné
ZnalostiJazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Požadovaná praxPozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnostisamostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, chuť pracovať

Stručná charakteristika spoločnostiSpoločnosť SUNSET 24 LTD sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej starostlivosti v domácom prostredí klienta.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnostiPersonálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov30
Informácie o výberovom konaníŽivotopis nám prosím spolu so sprievodným listom zasielajte na: nabor@sunsetblvd.sk

Do predmetu e-mailu uveďte "samostatná referentka víkendy"

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov
Adresa spoločnostiSunSet Blvd. s.r.o., personálna agentúra
Kopčianska 8-10 Zobraziť na mape
851 01 Bratislava
ID: 1274016   Dátum zverejnenia: 13.7.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: SunSet Blvd. s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke