Samostatná referentka víkendy

SunSet Blvd. s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:Bratislava
Ponúkaný plat (brutto):3,50 eur / hod.
Termín nástupu:01.08.2012
Druh pracovného pomeru:na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiDlhodobá brigáda na víkendy s perspektívou prijatia do pracovného pomeru.

Náplň práce:
- prijímanie a vybavovanie telefonátov
- vybavovanie prichádzajúcich e-mailov
- registrácia nových uchádzačov o prácu (zasielanie profilov, elektronická registrácia)
- informovanie uchádzačov o prácu o aktuálnych pracovných ponukách a pracovných podmienkach
- vedenie databázy uchádzačov a jej priebežná aktualizácia
- skúšanie a hodnotenie jazykových znalostí uchádzačov o prácu
- pravidelná aktualizácia databázy
- ďalšie administratívne, náborové a pomocné práce

- znalosť NEMČINY PODMIENKOU, znalosť MAĎARČINY VÝHODOU
Iné výhody- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť odborného rastu
- možnosť sebarealizácie
- perspektíva prijatia do pracovného pomeru
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovanáPersonálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

SunSet Blvd. ponúka prácu pre opatrovateľky a zdravotné sestry v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné
ZnalostiJazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Požadovaná praxPozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnostisamostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, chuť pracovať

Stručná charakteristika spoločnostiSpoločnosť SunSet Blvd. s.r.o. sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb od roku 1998. Vzhľadom na naše úspešné pôsobenie na slovenskom trhu, sme od roku 2004 rozšírili pôsobnosť aj do zahraničia. Od roku 2005 sa špecializujeme na poskytovanie opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou agentúrou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby a doplnkové služby personálneho lízingu s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnostiPersonálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov30
Informácie o výberovom konaníŽivotopis nám prosím spolu so sprievodným listom zasielajte na: nabor@sunsetblvd.sk

Do predmetu e-mailu uveďte "samostatná referentka víkendy"

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov
Adresa spoločnostiSunSet Blvd. s.r.o., personálna agentúra
Kopčianska 8-10 Zobraziť na mape
851 01 Bratislava
ID: 1274016   Dátum zverejnenia: 13.7.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: SunSet Blvd. s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke