Urobíme z teba mzdovú účtovníčku a personalistkau - príležitosť pre ľudí bez dostatočnej praxe

SUNSET 24 LTD., org. zložka

Miesto práce
Vienna Gate, Kopčianska 8-10, 85101 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už 13 rokov sa špecalizujeme na opatrovanie seniorov v domácom prostredí. Naše služby poskytujeme v rámci celej Európy.
Aby sme naše služby mohli ponúkať stále v tej najvyššej kvalite, pre našu slovenskú pobočku hľadáme šikovnú, zodpovednú a pracovitú kolegyňu/kolegu na naše personálne a mzdové oddelenie.

NÁPLŇ PRÁCE:
- vedenie mzdovej agendy pre cca. 250 zamestnancov
- spracovanie nástupov nových zamestnancov
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do príslušných poisťovní
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, zápočtov rokov, potvrdení o zdaniteľnej mzde
- spracovanie dokladov PN, OČR
- komunikácia s príslušnými úradmi (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, ÚPSVaR, exekútorské úrady...)
- evidencia, aktualizácia a archivácia zamestnaneckej dokumentácie
- spracovanie cestovných príkazov na zahraničné a tuzemské služobné cesty
- kontrola úplnosti a správnosti vyúčtovaní cestovných výdavkov najneskôr do posledného dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- zodpovednosť za súlad vyúčtovaní cestovných výdavkov s vnútornou smernicou spoločnosti
- práca s firemnou databázou, nahadzovenie aktuálnych informácií o zamestnancoch do databázy v zmysle firemnej smernice.
- skúsenosti s mzdovým softvérom SOFTIP výhodou

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, prípadne ľudí bez dostatočnej praxe. Ak máte chuť v tejto oblasti pôsobiť a rozvíjať sa, pošlite si svoj životopis - ale nemčina je nutná.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná pozícia
- zaškolenie a možnosť odborného rastu
- možnosť sebarealizácie
- flexibilný pracovný čas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 12.03.2017

Životopis nám prosím zasielajte na: [email protected]

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- požadované vzdelanie ekonomického zamerania
- skúsenosti so mzdovým softvérom SOFTIP výhodou

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2948835  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou