Online marketing špecialista

SUNSET 24 LTD., org. zložka

Miesto práce
Kopčianska 8-10, 85101 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Európa starne. S rastúcim počtom seniorov dopyt po opatrovateľských službách spoločnosti SUNSET24 z roka na rok rastie. V súčasnosti pôsobíme v šiestich krajinách Strednej a Východnej Európy, kde zabezpečujeme pravidelné nábory opatrovateliek pre našich klientov.

Do nášho SUNSET tímu hľadáme dynamického a kreatívneho marketéra, ktorý má skúsenosti z oblasti online marketingu a posilní náš marketingový tím pri tvorbe a realizácii medzinárodných marketigových projektov. Našou cieľovou skupinou sú opatrovateľky. t.j. ženy vo veku 35-65 rokov. Cieľovými trhmi našich súčasných kampaní sú Slovensko, Česko, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko a Bulharsko.

Hlavné zodpovednosti:
- zodpovednosť za realizáciu marketingových projektov - kampaní prostredníctvom internetu/ digitálnych médií
- zodpovednosť za optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO)
- správa a optimalizácia PPC kampaní (Google AdWords, Sklik, Facebook)
- analýza a vyhodnocovanie dát v Google Analytics
- správa a komunikácia na sociálnych sieťach
- tvorba a rozposielanie newslettrov
- projektové riadenie samostatných referentov v rámci regiónálnych marketingových projektov na cieľových trhoch

Bližšie informácie sa dozvieš na osobnom pohovore.

- motivačné platové ohodnotenie
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- dynamická, samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 18.02.2017 Životopis nám prosím spolu so sprievodným listom zasielajte na: [email protected] Do predmetu e-mailu uveďte "Online marketing špecialista"

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

- 24-hodinová opatrovateľská služba,
- personálny leasing - poskytovanie svojich pracovníkov na výkon akýchkoľvek prác nárazového alebo odborného charakteru u klienta, všade tam, kde nie je výhodné využiť trvalý pracovný pomer,
- personálne výbery a poradenstvo, sprostredkovanie práce do zahraničia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
HTML - Základy

Počet rokov praxe

2

VŠ vzdelanie /výhodou je zameranie marketing
- podmienkou je požadovaná prax minimálne 2 roky v pozícii marketingového špecialistu zameraného na internetový marketing
- kandidát by mal mať schopnosť pripraviť a koordinovať rôzne online marketingové kampane
- prehľad v oblasti digitálnych médií
- znalosť metód realizácie internetového marketingu - PPC (AdWords, Sklik, Facebook Ads), Google Analytics, SEO
- skúsenosti s technológiami: základy Adobe Photoshop, HTML,
- cieľavedomá, kreatívna a komunikatívna osobnosť
- strategické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2899847  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou