Opatrujte s nami a zabezpečte si stabilný rok 2016

SUNSET 24 LTD., org. zložka

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrujte s nami a zabezpečte si stabilný rok 2016. Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne a vykročte do nového roku s istotou spoľahlivého partnera.

Prácou opatrovateľky v SUNSET24 okrem iného získate
- Legálnu a serióznu prácu na zmluvu na 1 až 3 mesačné turnusy v Nemecku
- Odmenu až do 1400 EUR netto za mesiac
- Možnosť stabilného a pravidelného príjmu
- Možnosť výberu pracovnej pozície podľa vlastných požiadaviek
- Možnosť práce ihneď a bez sprostredkovateľských poplatkov
- Profesionálny servis a pomoc počas celej doby spolupráce
- Príjemný a ochotný personál našej spoločnosti, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť

Zaregistrujte sa zdarma a nezáväzne na www.sunset24.eu
Za správu Vášho profilu v našej databáze nič neplatíte. Ako registrovanej opatrovateľke Vám budeme zasielať vždy tie najzaujímavejšie ponuky a sama sa vždy rozhodnete či ponuku prijmete alebo nie. Registráciou sa k ničomu nezaväzujete. Po registrácii Vás budeme kontaktovať najneskôr do 48 hodín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2404192  Dátum zverejnenia: 21.1.2016