Mzdová účtovníčka a personalistka- znalosť nemeckého jazyka výhodou

SUNSET 24 LTD., org. zložka

Miesto práce
Kopčianska 8-10, 85101 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
23.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná spoločnosť s pobočkami v piatich krajinách strednej a východnej Európy a už 11 rokov sa špecializujeme na opatrovanie seniorov prevažne v nemecky hovoriacich krajinách.
Pre našu slovenskú pobočku hľadáme šikovnú,pracovitú a skúsenú kolegyňu/kolegu na naše personálne a mzdové oddelenie.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vedenie mzdovej agendy pre cca. 250 zamestnancov
- spracovanie nástupov nových zamestnancov
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do príslušných poisťovní
- vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, zápočtov rokov, potvrdení o zdaniteľnej mzde
- spracovanie dokladov PN, OČR
- komunikácia s príslušnými úradmi
- evidencia, aktualizácia a archivácia zamestnaneckej dokumentácie
- nákup a evidencia stravných lístkov
- spracovanie cestovných príkazov na zahraničné a tuzemské služobné cesty
- kontrola úplnosti a správnosti vyúčtovaní cestovných výdavkov najneskôr do posledného dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- zodpovednosť za súlad vyúčtovaní cestovných výdavkov s vnútornou smernicou spoločnosti
- práca s firemnou databázou, nahadzovenie aktuálnych informácií o zamestnancoch do databázy v zmysle firemnej smernice.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť odborného rastu
- možnosť sebarealizácie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 23.05.2016

Životopis nám, prosím, spolu so sprievodným listom zasielajte na [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Pokladňa - Expert
Strojopis - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- požadované vzdelanie ekonomického zamerania
- Skúsenosti s účtovným softwarom SOFTIP výhodou

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2346300  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou