Opatrovateľka s NJ a vodičským preukazom do Nemecka- ubytovanie vo vile, k dispozícii Porsche

SUNSET 24 LTD., org. zložka

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Dohodou / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
až do 1400€ netto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

24 hodinová opatrovateľská starostlivosť o starších ľudí v Nemecku.

Výnimočná ponuka! Súrne hľadáme opatrovateľku na 3 mesačný turnus k 88 pánovi do Bodensee v Nemecku. Pán býva vo vile, je úplne v poriadku a duševne fit. Pán potrebuje predovšetkým spoločnosť a starostlivosť o domácnosť. Opatrovateľka by mala byť reprezentatívna, musí mať veľmi dobrú znalosť nemeckého jazyka a vodičský preukaz (bude jazdiť na Porsche)

Spoluprácou s nami okrem iného získate:
- Prácu v jednej z popredných spoločností špecializujúcich sa na sprostredkovanie práce pre opatrovateľov a opatrovateľky do Nemecka už od roku 2004
- Legálnu a serióznu prácu na 1 až 3 mesačné turnusy v Nemecku
- Možnosť stabilného a pravidelného príjmu
- Možnosť výberu pracovnej pozície podľa vlastných požiadaviek
- Možnosť práce ihneď a bez sprostredkovateľských poplatkov
- Profesionálny servis a pomoc počas celej doby spolupráce
- Príjemný a ochotný personál našej spoločnosti, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť
- 3 kontaktné miesta v rámci Slovenska. Radi Vás privítame v Bratislave, Žiline a Prešove

Pozor, novinka:
Pokiaľ ste z ďaleka, naša spoločnosť Vám ako jediná ponúka možnosť bezplatného ubytovania v našom moderne zariadenom apartmáne v Bratislave. Pokiaľ ste u nás pred vycestovaním neboli osobne, naši špecialisti Vám pracovnú cestu zorganizujú so zastávkou v Bratislave. Aby ste si nemuseli robiť starosti s prípadným hľadaním ubytovania, zariadili sme pre Vás moderný byt, v ktorom môžete bezplatne prespať a pred pracovnou cestou si dobre oddýchnuť.

Zaregistrujte sa na našej web stránke bezplatne a nezáväzne. Za správu Vášho profilu v našej databáze nič neplatíte. Ako registrovanej opatrovateľke Vám budeme zasielať vždy tie najzaujímavejšie ponuky a sama sa vždy rozhodnete či ponuku prijmete alebo nie. Registráciou sa k ničomu nezaväzujete.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť SUNSET 24 LTD. sa špecializuje na poskytovanie 24 hodinovej opatrovateľskej služby v nemecky hovoriacich krajinách. Našim cieľom je stať sa globálnou renomovanou spoločnosťou špecializujúcou sa na opatrovateľské služby s dôrazom na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

1. Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
2. Predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním
3. Bezplatná registrácia v našej spoločnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2246715  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až do 1400€ netto / mesiac