Poradca klienta

Sunnyside Slovensko s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti obchodovania, realít alebo v sektore financií. Ak medzi nich nepatríte - nezúfajte. Našim pracovníkom poskytujeme komplexné zapracovanie a podporu skúsených odborníkov.
Našim poslaním je poskytnúť klientovi kompletný servis k získaniu vysnívaného domova. Prácu Vám uľahčí naše vlastné portfólio nehnuteľností.
Ak chcete mať zaujímavú prácu s nadštandardným ohodnotením, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- radosť z komunikovania, prezentovania, hľadania riešení pre klienta
- všeobecný spoločenský a ekonomický prehľad

Spoločnosť Sunnyside má novodobú víziu pomáhať ľuďom naplniť ich sny a zabezpečiť ich stabilitu do budúcnosti. Sme spoločnosť zameraná na komplexné riešenie klientových potrieb ohľadom jeho vysnívaného bývania na území celého Slovenska.
Cieľom našej práce je robiť všetko preto, aby klienti kúpili alebo predali nehnuteľnosti bez stresu a námahy. Najdôležitejšie pre nás je aby ste získali finančné prostriedky na financovanie svojho zámeru s najvýhodnejšími podmienkami.
Poplatky za právne služby a sprostredkovanie reality sú minulosťou a práve to nás robí jedinečnými na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2497899  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou