Pracovník technickej podpory / Práca na 1 zmenu

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa dohody
925 EUR/mesiacZákladná mzda 925EUR. Priemerná mesačná mzda s príplatkami a bonusmi je 1250EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri údržbe a opravách strojov (zváracie automaty, roboty, poloautomaty).

Podpora pri montáži a navrhovaní výrobných liniek.

Práca v sklade.

Garantované zvýšenie základnej mzdy po skončení skúšobnej doby. 1340EUR v polročných bonusoch (2 x 75% základnej mzdy). 70EUR/mesačne za výkon. 140EUR/mesačne za odbornosť.100EUR/kvartál za dochádzku (po odpracovaní 2 rokov). Vernostný bonus za každý odpracovaný rok v spoločnosti. Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce. Obedy za 1,68EUR. +2% mzdy na dôchodok. Aktualizačné školenia hradené zamestnávateľom. Športový deň. Mikuláš pre deti zamestnancov. Mladý pracovný kolektív.

Záujemcovia - prihlášku so životopisom poslať najlepšie cez www.profesia.sk, akceptujeme aj mailom. Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie pre prácu s elektrickými vyhradenými zariadeniami v zmysle § 21 až § 23 vyhlášky je podmienkou. Prax v obore vítaná, nie je ale podmienkou. Očakáva sa mechanická zručnosť, tvorivé myslenie a tímová práca.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4785578  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 925 EUR/mesiac