Asistent - útvar Produkcia - organizácia HW liniek

Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
700 - 900 EUR/mesiac, Prípadne viac, dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a rozvoj produktivity a efektivity liniek
- Sytém zlepšovania
- Manažment odstávok liniek a automatizovaných pracovísk
- Manažment systému tréningu zamestnancov
- administratívne činnosti v súvislosti s evidenciami, reportami, analýzami, vnútornými dokumentmi vo zverenej oblasti

Práca v stabilnej, stále sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle a z toho vyplývajúce platové, sociálne i odborné zázemie.

Životopis (aj s fotografiou) v dvoch jazykových verziách (slovensky, anglicky) nám zašlite prostredníctvom aplikácie na tejto stránke.
Všetkým prihláseným uchádzačom potvrdíme prijatie prihlášky a následne ich vyrozumieme o výsledku prvej fázy výberového konania - preštudovaní dokumentov.
Vyhovujúcich uchádzačov pozveme (e-mailom) na osobný pohovor. Ten prebehne z časti v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, iné technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o techniku a systémy fungovania automatizovaných výrobných zariadení (liniek)
Zodpovednosť za dosahované výsledky a záujem o osobný rozvoj
Komunikatívny typ s pozitívnym myslením

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2270911  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac, Prípadne viac, dohodou, v závislosti od kvalifikácie a praxe