Referent/ka v cestovnej kancelárii

SUNFLOWER TOURS, s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 18, 811 08 Bratislava
Termín nástupu
01.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (podľa predchádzajúcich skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na centrále CK - spracovávanie zmlúv, predaj zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu, komunikácia s klientmi osobne, telefonicky alebo mailom, telefonické spracovanie objednávok klienta, komunikácia s obchodnými partnermi, práca s rezervačným systémom CK. Podmienkou je predošlá prax v cestovnej kancelárii alebo cestovnej agentúre.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria. Možnosť nástupu ASAP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Prax v CK / CA
• Znalosť poľského jazyka alebo českého jazyka podmienkou + znalosť anglického jazyka
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad
• Ochota učiť sa novým postupom
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
• Odolnosť voči stresu
• Tímový hráč

Ako cestovná kancelária SUNFLOWER TOURS pôsobíme úspešne na poľskom trhu už od roku 2004. V roku 2016 sme rozšírili svoje pôsobenie a vstúpili sme s našou ponukou na slovenský a český trh. Konkrétne ponúkame obľúbené dovolenkové destinácie, akými sú Egypt, Turecko, Bulharsko, Grécko a Tunisko. Dovolenkárom ponúkame kvalitné služby v obľúbených a osvedčených destináciách nami ponúkanej cestovnej kancelárie za priaznivé ceny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SUNFLOWER TOURS, s.r.o.
Dunajská 18
811 08 Bratislava
ID: 2981176   Dátum zverejnenia: 20.3.2017