Administratívny pracovník CZ/SK AP analyst

SUNBIT COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Analýza účtovných záväzkov, spracovanie oneskorených, problematických a otvorených AP položiek po splatnosti
-Komunikácia so zahraničnými poskytovateľmi služieb
-Efektívna interná a externá komunikácia o otázkach AP
-Riešenie rozdielov medzi prijatým tovarom a faktúrami dodávateľov

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám životopis v SK a AJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Mondelez International je druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na svete, najväčší potravinársky výrobca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia alebo ekonomická škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti účtovníctva - minimálne 3 roky.

Firma SUNBIT COMPANY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.
Naša spoločnosť ponúka sprostredkovanie zamestnania za úhradu a činnosť agentúry dočasného zamestnania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2937184  Dátum zverejnenia: 18.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR