Účtovník

Sun store Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
február - marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva vrátane DPH a daňových priznaní pre 3-4 spoločnosti ( oblasť obchod a cestovný ruch)
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania faktúr a dokladov, párovanie došlých platieb s otvorenými položkami
- riadne evidovanie zverených účtovných dokladov
- vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a účtovných výkazov, daňových priznaní
- spracovanie podkladov k fakturácii, vystavovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- mzdová agenda
- komunikácia s daňovým úradom a ďalšími štátnymi inštitúciami
- základná znalosť ekonomického systému POHODA alebo MONEY S
vítaná, ale nie je podmienkou

- možnosť profesionálneho rastu (vybranému uchádzačovi poskytneme možnosť absolvovať odborné školenia a pravidelné preškolľovania v oblasti účtovníctva)
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie, priateľský a neformálny pracovný tím

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis prostredníctvom e-mailu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota učiť sa
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
- Prozákaznícky prístup
- Znalosť procesov a postupov v oblasti účtovníctva a skúsenosť s ekonomickým programom POHODA je výhodou!

Špecializovaná predajňa vodáckych potrieb, požičovňa lodí a vodáckeho vybavenia. Stabilná spoločnosť, na slovenskom trhu úspešne pôsobí 15 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1930663  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore