Produktový špecialista

Summit Motors Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, 831 07 Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na základe inštrukcií nadriadeného administruje cenníky produktov spoločnosti
- pripravuje produktové materiály pre dílerskú sieť
- participuje na príprave a realizácii produktových školení pre predajcov
- spravuje agendu reklamácií nových vozidiel
- podporuje nadriadených pri príprave produktových analýz
- koordinuje preklady a vydávanie sprievodnej literatúry k vozidlám
- poskytuje zákazníkom technické dáta k vozidlám, vydáva s tým súvisiace oficiálne dokumenty, potvrdenia
- reprezentuje spoločnosť na výstavách a konferenciách súvisiacich s produktovým radom
- komunikuje so zástupcami výrobcu pre oblasť produktov
- poskytuje produktové a technické informácie dílerom a iným oddeleniam spoločnosti
- konzultuje preklady brožúr a špecifikácií s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- služobný mobil
- notebook

Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti Summit Motors Slovakia, spol. s r.o. dodržiavajú ustanovenia zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického alebo ekonomického smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základný prehľad v oblasti automotive a cenotvorby
- anglický jazyk aktívne
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- analytické myslenie

Spoločnosť je výhradným dovozcom vozidiel značky Ford v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Summit Motors Slovakia, spol.s r.o
Tuhovská 9
831 07 Bratislava
ID: 2264401   Dátum zverejnenia: 28.11.2016