Lakýrnik

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva lakovacie práce v servise vozidiel
  • zodpovedá za kvalitu odvedenej práce a dodržanie termínov stanovených v zákazkových listoch
  • aktívne komunikuje s Prijímacím technikom ohľadom zákaziek
  • monitoruje stav pomocných materiálov

  • priateľský pracovný kolektív
  • ďalšie odborné vzdelávanie
  • kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu

Zaslaním Vášho životopisu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru ste prejavili súhlas spoločnosti Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v týchto dokumentoch pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Po uplynutí ukladacej doby (1 rok) budú Vaše materiály zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

lakýrnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • uprednostníme uchádzača s praxou v odbore
  • výborná technická znalosť vozidiel s dôrazom na lakovacie práce
  • tímový hráč
  • zodpovednosť a samostatnosť

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Adamcová
Tel.: +421905408563
E-mail: poslať životopis
ID: 2644086  Dátum zverejnenia: 23.9.2016