Zdravotná sestra / Study Nurse

SUMMIT CLINICAL RESEARCH, s. r. o.

Miesto práce
Bárdošova 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 400 EUR/mesiacKonečné mzdové podmienky závisia od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme posily do  nášho tímu - radi privítame absolventov bez praxe, ako aj záujemcov, ktorí už majú čo-to za sebou. Čo ti rozhodne nesmie chýbať, je chuť pracovať, učiť sa nové veci a neustále sa zdokonaľovať v už získaných zručnostiach. Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli svoj životopis na [email protected]. Následne budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Tvojou náplňou práce bude hlavne:
- odber biologického materiálu a jeho správne a včasné odoslanie na rozbor

- meranie a dôsledné zaznamenávanie fyziologických funkcií subjektov

- administratívne práce

- zadávanie údajov a práca s PC

- komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti

- ostatné činnosti podľa protokolov konkrétnych štúdií

- rozvojové aktivity a školenia
- spolupráca s poprednými farmaceutickými spoločnosťami
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- registrácia v Komore sestier
- proaktivita a precíznosť
- dôslednosť
- schopnosť samostatnej i tímovej práce
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- disciplína a rešpekt
- diskrétnosť

Summit Clinical Research, s.r.o. pôsobí v oblasti 1.fázy výskumu liečiv na Slovensku viac než dekádu, v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ a etickými princípmi. Spolupracujeme s poprednými svetovými farmaceutickými spoločnosťami a aj vďaka usilovnej práci nášho tímu bolo viacero liečiv schválených a úspešne uvedených na trh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4765728  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac