Manager prevádzky

Sultan Service s.r.o.

Miesto práce
Bottova 35, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
940-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za chod dvoch prevádzok v súlade s firemnými štandardami
-Zodpovednosť za riadenie celého tímu zamestnancov
-Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov , firemného manuálu prevádzky, HACCP a BOZP
- Školenie nových zamestnancov
- Nákup a preberanie tovaru od dodávateľov
-Kontrola finančných transakcií a pokladne
-Zodpovednosť za riadne spracovanie inventúr
-Tvorba a kreativita v podpore predaja

- Možnosť kariérneho rozvoja
- Ročný bonus v hodnote jedného mes. platu
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v zohratom a dynamickom tíme
- Rozmanitý rozsah úloh

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

-Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
-Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívne myslenie a kladný prístup k svojej práci
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Dvere našej prevádzky Sultan Kebab boli prvýkrát otvorené v Žiline dňa 1.3.2012. Odvtedy si ju obľúbilo množstvo spokojných zákazníkov. Ponúkame obľúbenú tureckú mäsovú pochúťku - kebab. Kvalitou pripravovaných jedál a dôrazom na hygienu a služby pre zákazníkov patríme medzi najvyhľadávanejšie rýchle občerstvenia v meste.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bottova 35
010 01 Žilina
ID: 3069819   Dátum zverejnenia: 19.5.2017