Obchodný zástupca /-kyňa

SULKA, s.r.o.

areál ZVS, Ľ. Štúra 1543, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizície nových zákaziek a nových zákazníkov
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi
- prieskum trhu, sledovanie nových obchodných príležitostí
- vypracovanie cenových ponúk
- starostlivosť o realizáciu obchodného prípadu
- technické poradenstvo

- zodpovedajúce platové ohodnotenie - fixný plat + motivačné ohodnotenie v rámci variabilnej zložky odmeny
- samostatná práca , vlastný timemanagement
- práca v stabilnej spoločnosti

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou SULKA s.r.o. pre účely výberu uchádzača v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Anglický jazyk - výhodou
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- záujem pracovať v hektickom prostredí veľkoobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- asertivita a orientácia na výsledky
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom osobných ochranných pracovných prostriedkov, brusiva, čistiacich a leštiacich utierok, lepiacich pások .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1702561  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou