Pracovník na píle na spracovanie guľatiny a výrobu

ŠULÍK s.r.o

Miesto práce
635, 02054 Lysá pod Makytou, Trenčiansky kraj, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na píle pri spracovaní guľatiny a následnej výroby materiálu podľa objednávok. Práca na nových moderných strojoch, v mladom kolektíve .

Práca na TPP, dohodu alebo ako živnosť-prispôsobíme sa. Mzda presne 10. dňa v mesiaci, kvalitné pracovné ošatenie a obuv, ochranné pomôcky podľa zákona, teplá strava. Možnosť ubytovania v blízkosti prevádzky. Ostatné benefity len osobne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o manuálnu prácu

Spracovanie guľatiny na moderných strojoch, výroba a expedícia objednaného materiálu. Mladá spoločnosť, ktorá sa stará o zamestnancov. Mzda každý 10 deň v mesiaci presne načas, benefity pri dobre vykonanej práci samozrejmosťou. Ostatné informácie osobne, prácu treba vidieť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2833663  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou