Recruiter

Sulco Automotive Group, s.r.o.

Místo práce
Okres Nové Zámky
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši nově otevřenou kancelář společnosti SULCO Automotive Group, s.r.o. v lokalitě Nové Zámky hledáme kolegu/kolegyni na pozici Recruiter.

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání zaměstnanců.
Nábor zaměstnanců a administrativa s tím spojená.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci na ŽL.
Možnost práce z domova.
Nadstandartní platové ohodnocení.
Zajímavou práci v úspěšné společnosti v odvětví Automotive.
Možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

V případě dotazů volejte ve dnech PO – PÁ od 9 do 17 hod. na tel. číslo +420 775 189 444

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou (vysokoškolské vzdělání v oboru výhodou).
Zkušenosti s náborem lidí VÝHODOU.
Časovou flexibilitu.
Příjemné vystupování, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, asertivitu, loajalitu a organizační schopnosti.
Nástup IHNED.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

SULCO Automotive Group, s.r.o. spolupracuje s výrobci automobilů jako VW, BMW, Hyundai.

SULCO chce být inovátorem v zaběhnutých standardech a plně se zaměřovat na oblast ADDED VALUE management, kde její služby a produkty budou vycházet z potřeb zákazníka a budou pro klienty výraznou přidanou hodnotou.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

www.sulco-group.com

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3100762  Dátum zverejnenia: 27.6.2017