Psychológ

SÚKROMNÉ CENTRUM ŠPECIÁLNO-PEDAGOGICKÉHO PORADENSTVA

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho centra hľadáme odborného pracovníka – psychológa. Náplňou práce bude psychologická diagnostika a poradenstvo v centre špeciálno-pedagogického poradenstva, v súlade s činnosťou psychológa v zmysle zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov.

- príjemné pracovné prostredie;
- priestor získavať nové skúsenosti;
- priestor vzdelávať sa a pracovať na sebe.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie za zaslanie životopisu. Uzatvorenie žiadostí v prvom kole bude do 30. septembra 2016. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, nepostúpili ste do ďalšieho kola výberového konania. Žiadosti o zamestnanie zasielajte mailom na adresu: info@majakcentrum.sk
Miesto výkonu práce je v Seredi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- psychológia

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- otvorenosť;
- flexibilita, snaha hľadať riešenia ťažkostí;
- zodpovedný a tímový prístup k práci;
- tvorivosť, iniciatívny a dynamický prístup k práci;
- ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe.

Sme školské zariadenie špeciálno-pedagogického poradenstva. V záujme zdravého vývinu dieťaťa ponúkame odbornú pomoc pre klientov s rôznymi ťažkosťami. Cieľom je odborná pomoc pri akceptácii zdravotne postihnutého človeka, jeho integrácia a inklúzia v spoločnosti s rešpektovaní človeka ako bytosti bio – psycho – sociokultúrne – duchovnej.
Naše služby sú vysoko odborné, individuálne a diskrétne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kollárova 34
917 01 Trnava
ID: 2466890   Dátum zverejnenia: 19.9.2016