Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná ZUŠ Veľké Uherce

Miesto práce
Veľké Uherce, okres Partizánske
Termín nástupu
2015-01-20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
1047

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
word, internet, ms office, el. pošta

Vzdelanie
Absolventi konzervatórií /klavír, gitara, tanec, LDO, zborový spev, spev, flauta a pod./
Študenti 5.-6. ročníka konzervatórií sú vítaní pre čiastočné úväzky
Absolventi VŠ umeleckého smeru I. a II. stupňa

Ďalšie požiadavky
Hľadáme niekoľko schopných učiteľov hudobného /klavír, gitara, spev, zborový spev, flauta/, tanečného, výtvarného a LDO odboru pre viaceré pracoviská školy.
V HO - klavír možnosť doplniť úväzok aj ako korepetítor pre tanečný odbor /Partizánske, Bánovce, Trenčín/
Možnosť kombinovať vyučovanie klavíra so zborovým spevom a spevom.
Samostatne hľadáme učiteľa LDO, zborového spev, spevu a flauty /zobcovej, priečnej../
Uplatniť sa môžete na viacerých elokovaných pracoviskách školy - viď: www.arsakademy.sk
Ponuky pozícií platia pre oblasti Partizánske, Bánovce a čiastočne aj pre Trenčín.
Od každého uchádzača očakávame umelecké portfólio a predvedenie svojich schopností.

ID: 1985943  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.