Riaditeľ

Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2017-08-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
90

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Internet pokročilý, Open office

Vzdelanie
Vysokoškolské II.stupňa

Ďalšie požiadavky
Vyhlasujeme výberové konanie na pozíciu riaditeľa, prípadne zástupcu pre našu bilingválnu Súkromnú ZŠ WonderSchool. Hľadáme kreatívneho, zodpovedného človeka a vodcu , ktorý spĺňa tieto kvalifikačné predpoklady: má odbornú a pedagogickú spôsobilosť, prax min. 5 rokov, absolvovanie prvej kvalifikačnej skúšky, ovláda anglický jazyk minimálne na úrovni mierne pokročilý. Ponúkame prácu v mladom a dynamickom tíme, v škole rodinného charakteru.

ID: 3124778  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.