Účtovníčka, mzdárka, personalistka

Súkromná základná umelecká škola - Talentárium

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníctvo - nezisková organizácia, mzdy, personalistika.
Znalosť programov IVES a VEMA. Komplexne zabezpečovať personálnu a mzdovú agendu. Komplexne spracovávať dochádzku zamestnancov. Vypracovávať štatistiky.
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti podľa platných predpisov
- vystavovanie faktúr,
- účtovanie vystavených a došlých faktúr,
- účtovanie bankových výpisov a pokladničných dokladov,
- účtovanie miezd
- evidencia hmotného a nehmotného majetku, inventarizácia
- štvrťročné výkazy pre KŠÚ
- účtovná závierka
- kontakt s príslušnými úradmi
- príprava podkladov pre audit
• Systematické riešenie mzdových systémov
• Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
• Prepojenie personálnej legislatívy s nastavením mzdového systému
• Znalosť legislatívy v oblasti Zákonníka práce
• Spracovanie miezd
• Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Sociálny program
• Podpora vzdelávania
• Kariérny a osobnostný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné kompetencie: Znalosť zákonov v účtovnej, personálnej a mzdovej problematike
• Integrita a analytické myslenie
• Zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť
• Záujem o sústavné vzdelávanie a rozvoj v obore
• Precíznosť a dôslednosť
• Flexibilita a kooperácia v rámci organizácie
• Nutná znalosť účtovných systémov
• Komunikačné schopnosti
• Schopnosť prioritizovať úlohy a veľmi dobrý time management
• Vyjednávacie schopnosti
• Zodpovednosť a zmysel pre detail
• Aktívny prístup k riešeniu problémov
• Adaptabilita

www.talentarium.sk
Súkromná základná umelecká škola Talentárium so sídlom v Polomke je mladá škola s tradíciou a ponukou kvalitného vzdelania, ktoré je atraktívne pre mladého človeka. Spádová oblasť školy je Horehron a okolie Brezna a Banskej Bystrice. Škola sa prispôsobuje podmienkam rodiny aj žiakom zo sociálne slabšieho prostredia.
V súčasnosti sa škola zameriava na moderne súčasné umenie, ktoré spájame s klasickým umením. Moderne umenie je atraktívne pre dnešnú mládež, vzbudzuje v nich záujem a klasickým umením upravujeme esteticky vkus žiaka, aby sa naplnil obsah a forma umeleckého vzdelávania. Zámer pretavujeme do tanečného,literárno-dramatického, výtvarného a hudobného odboru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1821941  Dátum zverejnenia: 3.8.2014