Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Fyzika, Matematika

Súkromná základná škola Modra

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
2024-08-19

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzika, Matematika

Znalosť práce s PC
Internet, OpenOffice, Edupage.

Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu v súkromnej základnej škole Eureka, v Modre hľadáme učiteľku/ učiteľa – láskavého človeka, s prirodzeným empatickým vzťahom a vnímavým prístupom k deťom a aj k dospelým. U nás určite uplatní svoju lásku k deťom, kreativitu, vzťah k inovatívnemu vzdelávaniu, túžbu po osobnom raste, radosť z učenia sa nových vecí a otvorenú komunikáciu. Za dôležité vlastnosti v našom tíme považujeme zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť a tímového ducha.
Naša škola ponúka vzdelávanie pre život. Snažíme sa vytvoriť prirodzené bezpečné, prijímajúce prostredie, ktoré umožní každému dieťaťu rozvíjať jeho vnútorný potenciál, získať lásku k učeniu, rešpekt k druhým a sebadisciplínu. Podporujeme prirodzenú zvedavosť, aby deti samé objavili svet.
Nachádzame sa blízko mesta a zároveň sme obklopení prírodou.
Našimi hodnotami sú:
- hlboká a trvalá láska k dieťaťu,
- sloboda a zodpovednosť,
- rozvoj,
- individualita,
- rozmanitosť.

Pri tvorbe vzdelávacieho konceptu vychádzame zo štátneho vzdelávacieho programu, Montessori pedagogiky a filozofie, našich skúseností, tvorivosti a poznania sveta, individuálnych potrieb detí a základných presvedčení.

Ak vás naša ponuka zaujala, pozrite si našu web stránku: https://www.zseureka.sk/ a prídite na osobný pohovor.

Tešíme sa na vás.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Beňová
Tel.: +421907171776
E-mail: poslať životopis
ID: 4831612  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.