Vychovávateľ

Súkromná základná škola Kechnec

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
2017-08-28

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
70

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Vzdelanie v požadovanom študijnom odbore v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v platnom znení

Ďalšie požiadavky
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - začiatočník

Ďalej očakávame:
- kvalifikované vyučovanie žiakov
- vysokú motiváciu vyučovať, viesť a formovať mladú generáciu
- ochotu a schopnosť viesť mimo - vyučovacie aktivity a zavádzať inovácie

Náplňou práce je výchovná činnosť so žiakmi v rámci školského klubu detí.

Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom môžete zasielať mailom na [email protected] alebo poštou na adresu školy do 15.5.2017. O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať vybraných uchádzačov. Nástup do práce - september 2017.

Výhody práce u nás:
- práca v malom a dynamickom kolektíve,
- priestor pre sebarealizáciu,
- možnosti osobnostného rozvoja,
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.

ID: 3025784  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.