Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Súkromná základná škola Kechnec

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
2015-08-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
schopnosť pracovať s počítačom (MS Office, práca s internetom) a využívať technológie vo vzdelávaní

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z. Pretože učiteľka 1. stupňa si vo svojej triede bude vyučovať aj anglický jazyk, požadujeme aj túto aprobáciu, alebo v tomto smere doplnené a preukázané vzdelanie, prípadne jazykové schopnosti.

Ďalšie požiadavky
Obecné združenie občanov telesnej kultúry, školstva, zdravia a ochrany ŽP Kechnec, ako zriaďovateľ novo vznikajúcej Európskej integrovanej školy - Súkromnej základnej školy v Kechneci, so sídlom: Kechnec 13, 044 58, hľadá učiteľa s nástupom do zamestnania od 1.8.2015.

Záujemcovia musia spĺňať kvalifikačné predpoklady stanovené v zákone 317/2009 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, ktorými sú:
• odborná a pedagogická spôsobilosť,
• bezúhonnosť,
• zdravotná spôsobilosť.

Vzhľadom na smerovanie školy vyžadujeme od uchádzačov:
• najmenej 3 roky pedagogickej praxe,
• znalosť anglického jazyka,
• profesionalitu, kreativitu a schopnosť uplatňovať inovácie vo vzdelávacom procese,
• schopnosť pracovať s počítačom (MS Office, práca s internetom) a využívať technológie vo vzdelávaní,
• schopnosť spolupracovať v učiteľskom kolektíve i pri pedagogickej práci (spolupráca učiteľky a vychovávateľky vo výchovno-vzdelávacom procese).
Pri samotnom pracovnom pohovore budeme od uchádzačov požadovať portfolio s dokumentáciou jeho doterajšej práce (napríklad ukážok žiackych projektov, ich výstupov, fotografií zo spoločných aktivít so žiakmi a pod.) v papierovej alebo elektronickej podobe (prezentácia).
Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač priložiť k žiadosti o účasť na pohovore:
• doklad o dosiahnutom stupni vzdelania,
• potvrdenie o odbornej a pedagogickej praxi,
• profesijný životopis,
• súhlas uchádzača k použitiu osobných údajov pre potreby výberového konania (podľa zákona Národnej rady SR č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení zmien a doplnkov).

Žiadosť o účasť na pracovnom pohovore je potrebné zaslať spolu s fotokópiami požadovaných dokladov na adresu: Obecné združenie občanov telesnej kultúry, školstva, zdravia a ochrany ŽP Kechnec, so sídlom: 044 58 Kechnec 19.

Dátum uzávierky prijímania žiadostí o účasť na pohovore je 25.05.2015.
Rozhodujúci je dátum na poštovej pečiatke.

Dátum, miesto a čas pohovoru oznámi zriaďovateľ prihláseným uchádzačom listovou formou na Vami uvedenú kontaktnú adresu.

ID: 2107743  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.