Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Telesná a športová výchova

Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Krásnohorská 14, Bratislava - Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2024-04-29

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
229

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telesná a športová výchova

Znalosť práce s PC
Kancelársky balík MS Office - pokročilý, Internet - pokročilý

Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu hľadáme učiteľa , ktorých baví práca s deťmi, radi využívajú tvorivé a konštruktivistické metódy, majú radi výzvy a nové dobrodružstvá.

Ponúkame prácu v prostredí, kde sa ako k deťom, tak aj k svojim zamestnancom správame s rešpektom a spoločne s rodičmi vytvárame vzájomne spolupracujúcu komunitu.

Ďalšie benefity:
- mladý dynamický kolektív
- možnosť vzdelávať sa a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie.
Viac informácii o našej škole (metódach a formách vyučovania) nájdete na našom webe: www.skolafelix.sk.

V prípade záujmu spolu so životopisom pošlite aj motivačný list na [email protected]

ID: 4792930  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.