Školník

Súkromná spojená škola Cambridge International School Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2017-04-24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
75%

Počet študentov školy
234

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- úplné stredoškolské odborné
- osvedčenie na výkon činnosti na elektrických zariadeniach v zmysle Vyhlášky č.508/2009 Z.z. výhodou
- spôsobilosť na obsluhu plynovej kotolne výhodou
- vodičský preukaz

Ďalšie požiadavky
Cambridge International School - medzinárodná škola pre výučbu v anglickom jazyku hľadá školníka/ údržbára na 6-hodinový pracovný úväzok s pracovnou dobou pondelok - piatok v čase 12:30 - 19:00.

Ponúkaný plat:
700 EUR (brutto)

Informácie o výberovom konaní
Životopis prosím posielajte na [email protected]

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- zodpovednosť za nerušenú prevádzku školy
- denná kontrola funkčnosti, bezporuchovosti a bezpečnosti všetkých priestorov
a technických zariadení v objekte školy, odstraňovanie zistených porúch
- vykonávanie jednoduchých opráv, drobných elektroinštalačných a
zámočníckych prác
- zabezpečenie údržby areálu v okolí objektu školy vrátane kosenia, v zimnom
období odpratávania snehu a ľadu
- obsluhovanie plynovej kotolne
- zodpovednosť za služobné vozidlo
- rozvoz jedla
- nákup tovaru
- zabezpečovanie prípravy akcií pre školu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- manuálna zručnosť
- svedomitý a zodpovedný prístup k práci
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť pre výkon manuálnych pracovných činností

Cambridge International School
ID: 3023959  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.