Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bazovského 2, Dúbravka
Termín nástupu
2024-06-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
91

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
internet pokročilý,Open Office pokročilý

Vzdelanie
Pedagogické vzdelanie- predškolská pedagogika, Anglický jazyk - úroveň B2

Ďalšie požiadavky
Do našej súkromnej bilingválnej materskej školy príjmeme pani učiteľku/učiteľa s možnosťou nástupu od júna 2024, prípadne od nového šk.roka - septembra 2024. Ponúkame prácu s nižším počtom detí v tirede, s kvalitným materiálnym vybavením v modernom prostredí. Vítame učiteľa/ku s praxou. Ovládanie anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je podmienkou.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Bubeníková
Tel.: 0903 828 530 - Bubeníková Soňa
E-mail: poslať životopis
ID: 4827883  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.