Можливість для людей з України

Vedúca výdajne stravy v súkromnej materskej škole

Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradská 12, Bratislava

Miesto práce
Vyšehradská 18, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
700 EUR/mesiac- 2x ročne odmeny od zriaďovateľa, - 50€/prémie v prípade spokojnosti a pravidelnej dochádzky, - 5,85/deň stravný lístok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj stravy pre deti z dovezenej z externej vývarovne - servírovanie desiaty, obeda a olovrantu pre deti predškolského veku (cca 45 detí), udržovanie čistoty a hygienických podmienok na pracovisku (v kuchyni a jedálni). Administratívne práce spojené s odberom vzoriek.

- príjemný mladý kolektív,
- MULTISPORT karta,
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier,
- 20-25 dní dovolenky,
- prac.doba od 7:00 - 15:00 hod. (obedná prestávka od 12:30 - 13:00 hod.),
- v prípade neabsolvovania hyg. minima preplatíme náklady s tým spojené.

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme posielať štruktúrované životopisy s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárstvo, pomocná sila v kuchyni

Nie je nutné vlastniť hygienický preukaz na prácu s potravinami, je možnosť sa prihlásiť na hyg. skúšku počas trvania prac. pomeru.

Súkromná materská škola v Bratislave v Petržalke a v Ružinove pre deti vo veku od 2 rokov do 6 rokov, V Petržalke 2 pracoviská a v Ružinove jedno elokované pracovisko. Pre viac info www.kidsparadise.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3165137  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac