Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2017-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
24

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Word, Excell, PowerPoint, Internet, Outlook

Vzdelanie
Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie v študijnom programe predškolská pedagogika

Ďalšie požiadavky
Do našej súkromnej materskej školy Pramienok hľadáme novú pani učiteľku s perspektívou pre samostatné vedenie škôlky.
Ak si zrelá osobnosť , katolícka viera je súčasťou tvojej identity, máš viacročné skúsenosti s prácou v materskej škole, máš rada výzvy a tvoju prácu charakterizuje nadšenie, daj nám o sebe vedieť.

Požiadavky na uchádzačov:
• Prax v materskej škole min. 4 roky
• Skúsenosti s vedením administratívnej agendy škôlky je vítaná
• Pozitívny vzťah a komunikácia s deťmi
• Zodpovednosť, flexibilita, lojalita
• Organizačné schopnosti
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Komunikačné zručnosti
• Pozitívny pohľad na človeka a svet
• Znalosť anglického, príp. španielskeho jazyka je vítaná

Ponúkame:
• Príjemné pracovné prostredie
• Mladý príjemný kolektív
• Možnosť osobného a profesionálneho rastu
• Prácu na TPP
• Výkon práce: Bratislava – Petržalka
• Termín nástupu podľa dohody

Charakteristika spoločnosti
Súkromná materská škola Pramienok sa nachádza v Petržalke v priestoroch Základnej školy Sv. Rodiny na Gercenovej ulici v Bratislave. Ponúkame milujúcu a podnetnú starostlivosť pre deti vo veku od dvoch rokov až po začatie povinnej školskej dochádzky. Vedieme deti s láskyplnou pozornosťou s dôrazom na úzku spoluprácu s rodičmi. Pre deti sú pripravené priestranné triedy plné inšpiratívnych tematických kútikov a novovybudované detské ihrisko pre bezpečnú a radostnú hru. V škôlke podporujeme kresťanské hodnoty, je však otvorená pre všetky rodiny bez ohľadu na ich vierovyznanie.

ID: 2903660  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.