Řidič (muž/žena) pro linkovou přepravu osob v městě Kaiserslautern a Kusel (Rheinland-Pfalzsko)

Südwest Mobil GmbH

Místo práce
Rheinland-Pfalzsko, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Využíváme možnost náborovat a zaměstnávat motivované zaměstnance z celé Evropy a tímto podporovat rozmanitost kolektivu zaměstnanců. V naší firmě je spokojený zaměstnanec zárukou úspěchu v oboru veřejné přepravy osob.

Pro velkou lokální dopravní společnost hledáme

řidiče (muže/ženu) pro linkovou přepravu osob
v městě Kaiserslautern a Kusel (Rheinland-Pfalzsko)

Region západní Pfalzsko se vyznačuje vysokou životní úrovní uprostřed lesnaté oblasti Německa.

Nabízíme:
- podporu při zaškolování na první čtyři měsíce
- kompletní kurz německého jazyka včetně závěrečných zkoušek
- aktivní podpora při hledání bydlení
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- platová třída dle tarifu ihned od uzavření pracovní smlouvy
- sociální výhody velkého koncernu

Informace o náboru

Těšíme se na Vaše životopisy, zasílejte na emailovou adresu:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- řidičský průkaz pro přepravu osob (skupina D)
- přizpůsobivost směnovému provozu
- ochotu přestěhovat se za prací do Německa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2328390  Dátum zverejnenia: 17.11.2015