Zamestnanec pre výkon - majetkovo-právneho vysporiadania a inžinierskej činnosti

SUDOP Košice a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€-1100€ + variabilná zložka (odmeny, prémie, 13 plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prerokovanie projektovej dokumentácie (PD) so zložkami objednávateľa (ŽSR, DPMK),dotknutými zložkami štátnej správy, samosprávy, fyzickými osobami za účelom získania kladného stanoviska k vydaniu územného rozhodnutia (ÚR), stavebného povolenia (SP),
- vypracovanie kvalifikovanej žiadosti (vrátane príloh) pre príslušný stavebný úrad k vydaniu ÚR, SP,
- zabezpečenie majetkovo-právnej agendy (vypracovanie kúpnej zmluvy, nájomnej zmluvy, zmluvy o zriadení vecného bremena, zmluvy o budúcej správe majetku) s dotknutými vlastníkmi za účelom získania práva k pozemkom s cieľom zabezpečenia ÚR, SP,
-podávanie návrhov na vklad na príslušnej Správe Katastra,
- vyhotovenie výkupového elaborátu na základe geometrických plánov (GP),
- vypracovanie trvalých a dočasných záberov pozemkov (ako podklad pre vypracovanie GP) na základe technického riešenia schválenej PD

- pružná pracovná doba,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu,
- práca na zaujímavých projektoch,
- vzdelávanie,
- mladý pracovný kolektív,
- finančné a nefinančné benefity poskytované spoločnosťou

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte na emailovú adresu spoločnosti SUDOP Košice a.s.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane os. údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s výkonom majetkovo-právneho vysporiadania a inžinierskej činnosti,
- ovládanie AutoCAD a Microstation výhodou
- potvrdenia, osvedčenia o odbornej spôsobilosti výhodou

SUDOP Košice a.s. pokračuje v úspešnej tradícii ako projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť. Prezentuje sa ponukou komplexných služieb pri príprave a riadení projektov dopravnej infraštruktúry, inžinierskych a priemyselných stavieb so zameraním na železnice. Prioritou súčasnosti je príprava projektov modernizácií železničných tratí V. paneurópskeho koridoru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2186923  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€-1100€ + variabilná zložka (odmeny, prémie, 13 plat)