Obchodný zástupca.

SUCCESS CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
provízie z predaného

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predáva produkty spoločnosti (knihy, vzdelávanie, koučing, konzultácie)
- Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
- Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
- Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
- Vedie obchodné rokovania
- Vypracováva správy o výsledkoch predaja
- Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
- Zodpovedá za zverené prostriedky, za splnenie úloh a plánu predaja

Budú spresnené na pohovore.
Vysoko motivujúce provízie za predané
Kandidáta, ktorého si vyberieme zaškolíme úspešným Know How.

Chceme Vám oznámiť, že výberové konanie pre tento región bude prebiehať na centrále spoločnosti v Trnave na ulici Horné Bašty 36/B.

Kancelária pre obchodného zástupcu je v Trnave na tejto istej ulici. Väčšinu času obchodný zástupca pracuje formou homeoffice.
Ak ste absolvent alebo osoba, ktorá má silný záujem stať sa dobrým predajcom, zaučíme Vás nakoľko predmetom našej činnosti sú:
PREDAJ:
Prednášky - "Ako uzatvárať predaj"
Seminár - tréning - "Techniky umenia uzatvárania predaja"
MANAŽMENT:
Prednášky - aktuálne prednášky
Program pre TOP manažment:
Kompetentný manažér
Program pre stredný a nižší manažment:
Základy práce vedúceho pracovníka
INDIVIDUÁLNE SLUŽBY:
Koučing
Konzulting
Individuálne tréningy pre firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce a komunikácia s ľuďmi potom nás kontaktujte. Od Vás budeme chcieť, aby ste dosahovali úspechy a aby ste predávali s ľahkosťou.

Máme vysoké nároky a meriame množstvo uzatvorených zmlúv. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje manažérske a predajné výsledky.

Výhodou kandidáta je, prax na tomto poste, dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti. Ďalšou výhodou je vlastné motorové vozidlo.

Poradensko - konzultačná spoločnosť s funkčným know - how. Bližšie informácie nájdete na www.akoriaditfirmu.sk a na www.successconsulting.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Koniarekova 26
917 01 Trnava
ID: 2771682   Dátum zverejnenia: 18.10.2016